Katarzyna i Paweł Warteccy

Implantoprotetyka stomatologiczna

lek. stom. Katarzyna Wartecka

Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Przez kolejne lata intensywnie dokształcała się oraz rozwijała swoje umiejętności praktyczne z zakresu protetyki stomatologicznej. W 2018 roku ukończyła 4-letni program specjalizacji w Poradni Specjalistycznej Protetyki Stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Uczestniczka licznych warsztatów i konferencji prowadzonych przez liderów stomatologii. Specjalizuje się w wysokoestetycznych metamorfozach uśmiechu. Jej zamiłowaniem jest implantoprotetyka i rehabilitacja pacjentów bezzębnych. Stawia na jakość i nowe trendy. Tworzy kompleksowe plany leczenia, koordynuje jego przebieg oraz czuwa nad pracą pozostałych lekarzy w zespole.

Chirurgia stomatologiczna z implantologią

lek. stom. Paweł Wartecki

specjalista chirurgii stomatologicznej

Paweł Wartecki – absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przez kolejne lata pracy w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej oraz Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej we Wrocławiu, na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu i w gabinecie Krisdent w Kępnie swoje umiejętności doskonalił w kierunku chirurgii stomatologicznej.

Ukończył 5 letnie szkolenie specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu a w 2020 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. W tym samym roku zdobył tytuł implantologa DGOI uzyskując międzynarodowy certyfikat German Society for Oral Implantology. Jest czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej oraz German Society for Oral Implantology.

Najwyższa jakość przeprowadzonych zabiegów oraz bezpieczeństwo pacjentów mają dla niego znaczenie priorytetowe, dlatego swoją wiedzę i umiejętności systematycznie poszerza poprzez uczestnictwo w licznych kursach i kongresach.

Zapraszamy
na wizytę konsultacyjną

Umów się w dogodnym terminie